Категорії каталогу

Форма входуЛогін:
Пароль:

Пошук

Головна » Файли » Мои файлы

Яйко-Горган Ілемські і Вася Пустошак
[ ] 08.05.2012, 15:33

Бадьоро стартанули на Яйко з Мислівки десь біля 10.30, одразу стало жарко. Мене маніакально переслідувала думка про купання, особливо мордував вигляд "бистрої води", яка пінилась і манила, виблискуючи на сонці - ми рухались вздовж потоку. Я час від часу робила відчайдушні спроби спокусити своїх супутників, але відгуку не знаходила, тож брели ми далі. Але коли Андрій зупинився у місці, де наші з річкою дороги розходились, і запропонував вмитись і попити... Таку можливість я не упустила ). Вода була холоднюча і жалила як кропива, та й "ванна" попалась маленька, тож особливого задоволення я не отримала, але все ж освіжилась. Проте і це ненадовго, бо довелось наганяти своїх товаришів, які пішли вперед, і всю свіжість як рукою зняло...

Ліском йти було приємно, але й вийти вже з нього і того снігу теж. Присіли перекусити на хребті, перед підйомом на вершину. Було тепло й приємно, і йти вже нікуди не хотілось. Але поряд маячила вершина Яйка - що тут поробиш... довелось іти.

Перед вершиною Яйка Ілемського                                                                На вершині, позаду - г. Молода, зліва - г. Грофа

Піднялися несподівано легко, і несподівано на вершині було не холодніше й навіть не вітряніше, ніж унизу - сиділи собі як на пляжу. С трудом-с розкрутили кепа на пару грам, взамін він замовив фото-натюрморт "для Юри" (прилагається ;) трохи нижче). 

Вигляд з вершини Яйка. Зліва - Молода, зліва вдалині - Грофа...

Хату знайшли не відразу, та то й добре - а то вже зовсім можна було заскучати - так усе йшло гладенько і ліниво. Біля хати за приготуваннями до вечері було знову відзнято пару натюрмортів "для Юри" (Юра! ти оцінив нашу турботу? )) Фінляндія пішла як в суху землю (натякала я вчора Андрієві, що малувато буде, а він: один вечір-один вечір ))), і довелось іти спати, з шабашем не вийшло.

   

Серія натюрмортів для Юри )

Наступного дня стало ще спекотніше. Потрібний траверс знову знайшли не відразу, і це трохи розважило. Далі видряпались на Горган. 

 

Після підйому по вирубці                                                              Вигляд з вирубки. Справа - Яйко Ілемське, за ним лівіше - Молода

Позасмагали трохи, ознайомились з краєвидами. Особливо цікавив хребет Аршиці (ну що тут скажеш - що знала, те й довідалась: тре йти ранньою весною)... І потипу униз. Це ми з Ренатою так думали, тобто в основному Рената, бо вона не помітила, як Андрій показував ще одну "пипку", на яку нам потрібно піднятись перед остаточним спуском.

  

Вигляд з Горгана на хребет Аршиці                                         Німецька полонина          Водоспадик

Спустились ми на Німецькі полонини з водою і квітами, гарненько перепочили і почали плавно знову набирати висоту. А потім вже зовсім і не плавно... "І що це таке?" - питає нас Рената. "Пипка" - кажу я. "Это бонус для тех, кто хорошо кушал..." - каже Андрій, ну і в такому дусі. Але то було ще не все! Бо то дійсно була пипка, а вже за нею був підйом на вершину гори Великий Пустошак. На вершині ми з Андрієм радісно очікували Ренату, щоб познайомити її з Васьою/Валєрою/Віталіком (непотрібне закреслити) Пустошаком. Рената познайомилась і висловила надію, що на сьогодні це останнє знайомство ). Так воно й було, і ми пішли вниз. Унизу знайшовся гарненький водоспадик, біля якого бажаючі нарешті скупались. Ура!

Додому як завжди не хотілось, зате хотілось їсти й пити, тож ми ще відвідали придорожню кнайпу (а насправді ресторан А ля мінуте), щоб омити успіх зеленим борщем і пивом з давно омріяними дерунами).

Категорія: Мои файлы | Додав: mijmaliuk
Переглядів: 315 | Завантажень: 0 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 2
0
2 mijmaliuk  
дяки на доброму слові smile
я теж тут Юру підчікую, він уже в курсі, що є що подивитись biggrin
на Аршицю теж маю зуб і вже не сидиться на місці, Юра каже - давай по жерепу! wacko уявляєш? він уже забув Синяк!
Рената, тобі слово wink

0
1 Andre  
Отлично! Спасибо!
Опять пережил те эмоции.
Фотосессия special for Yura завтра будет предоставлена ему для коротания времени на работе... и обильного слюновыделения smile
А Аршице нетоптанной осталось быть меньше года. Пусть нагуляется девка :)))) Это уже вопрос принципиальный.
Интересно, сползла ли Рената с кровати на утро после возвращения?

Ім`я *:
Email *:
Код *: