Категорії каталогу

Форма входуЛогін:
Пароль:

Пошук

Головна » Статьи » Мои статьи

Гарна цифра 9

Оскільки 19 травня випало у п'ятницю, то почали святкувати того ж дня увечері, класично вдома, трохи з гостями і з тортом. Несподівано забава затягнулася до пізнього вечора, аж "Новий рік" зустріли, як я люблю жартувати, коли засиджуємося за північ.

  

А наступного дня, власне, вибралися на природу, недалеко, у багаторазово перевірене місце біля ставка-калабані у парку "Знесіння", що поблизу Високого Замку. Зібралися всі несподівано вчасно, швидко накрили поляну і розслаблялися хто як міг, або кому як дозволяло виховання і фантазія. )

  

Діти одразу понеслися до води, звідки пару годин вигнати їх не вдавалося. Ловили там пуголовків і жаб, приносили нам похвалитися. Потім товклися на траві, грали у тарілку, бадмінтон і м'яча, дорослі теж, ну ті, що бажали.

  

Потім діти подалися на майданчик, далі на дерева, у кущі, а потім дівчатка десь пропали, і незабаром були помічені на пагорбах вдалині. Рута скотилася з горба догори ногами, після чого вони ненадовго затихли. А потім принесли нам ще й упіману ящірку. Випустили, як і пуголовків з жабою.

  

Жаби, до речі, квакали майже постійно, заглушали птахів й, іноді, навіть нас. З довколишніми компаніями цього разу повезло - були нешумні й з котами-собаками, а ми таке любимо. Одним словом - пікнік удався. Діти були брудні й задоволені. Дорослі - не знаю, але свято було дитяче, тож це не настільки вже й важливо.

  

По дорозі до дому несподівано намітилося продовження - Даринка й Рута захотіли піжамне паті, і їм дозволили. Тож у нас вдома забава продовжилася до наступного дня. )

  

Категорія: Мои статьи | Додав: mijmaliuk (22.05.2017)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: