Категорії каталогу

Форма входуЛогін:
Пароль:

Пошук

Головна » Статьи » Мои статьи

Паска

Оскільки мама Діана вирішила відсвяткувати Великдень у горах, Рутою заопікувались бабусі й дідусі. Баба Свєта з дідом Дмитром спеціально приїхали з Суховолі, щоб виконати Рутине бажання разом посвятити великодні кошики.

Далі Руту бавив тато як міг, а недільного ранку вони поїхали вже з візитом у відповідь в Суховолю, на святковий обід. Там тато Олег вирішив, що пора і на його вулицю завітати святові, і залишивши Руту під чуйним наглядом, вирушив у самостійне плавання.

А Рута гуляла з дідом у лісі, збирала квіточки, не сумувала одним словом.

Наступного дня, в обливний понеділок, що вже стало традицією, Рута відвідала бабу Стефу й діда Семена. Там зібралася немаленька компанія бабусь і дідусів, оскільки Рута приїхала у супроводі маминих батьків, а до баби Стефи завітав у гості ще й рідний старший брат. Тож уваги їй не бракувало. Бракувало лише мами ).

Але мама не забарилась. Коли Рута повернулась нарешті з татом додому після такого тривалого гостювання - мама уже повернулась з Карпат і підчікувала її вдома.  

Все було б чудово, от тільки фатально бракує фотографічного матеріалу, оскільки шеф-фоторепортер-мама тим часом фотографувала гори...

Ці яєчка купив Руті тато, сам нанизав на нитку і причепив бомбончики )

Категорія: Мои статьи | Додав: mijmaliuk (19.04.2012)
Переглядів: 236 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: