Категорії каталогу

Форма входуЛогін:
Пароль:

Пошук

Головна » Статьи » Мои статьи

Зимові розваги

А оскільки Іруся живе у центрі міста, то каталися на санчатах біля Порохової вежі. Своїх санчат ми не привезли, бо маршрутки нашого рідного міста хронічно переповнені. Тож каталися дітиська на одних, для різноманітності міняючись місцями.

Катались спочатку з однієї гірки, потім спробували з іншої, довшої і цікавішої. Але за другим же разом діти в*їхали у стовп, Іруся стукнулась коліном, тож вирішили приступити да наступної частини - гості.

У гостях після обов*язкового, особливо взимку, чайку, розіграли декілька рольових ігор, в основному з дитячих казок, пригадую точно Білосніжку і Колобок. Білосніжкою і злою мачухою-чаклункою дівчата були по черзі, роль Гнома дісталась мамі Мар*яні, а мама Діана і тато Сергій були Принцами, кожен відповідно для своєї "принцеси". Колобком була Рута, Іруся захотіла бути лисичкою, ведмедем, звичайно, був Сергій, а от як ми з Мар*яною поділили ролі Зайця й Вовка я вже не берусь точно пригадати ).

   

Окрім того, дівчата ще були... вгадайте з трьох разів ) - принцесами (так і хочеться написати з двома "с" ))! Іруся - принцеса Зірочка, Рута - принцеса Квіточка, що зафіксовано на фото. Рольові ігри зафіксувати не вдалось, бо від морозу ще під час прогулянки розрядились батарейки, а вдома відігріли їх лише на пару кадрів. Слід тут сказати, що (майже) всі фото робив Сергій, оскільки мама Діана - о чудо! - цього разу фотоапарата зі собою не взяла.

Категорія: Мои статьи | Додав: mijmaliuk (01.02.2012)
Переглядів: 404 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: